Lol Server
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

פורום תמיכה בנושאי הסרברים של Lol

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM

Go down 
3 posters
לך לעמוד : 1, 2  Next
מחברהודעה
iferry
אורח

לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM Empty
הודעהנושא: לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 3:01 pm

לרועי בבקשה תן לי להיות GM ואני יגיד לך למה כדי לך לבחור בי:

1)כל שחקן שירצה עזרה/משהוא חינם-אני תמיד יעזור ויתן לו
2)אני יהייה תמיד נחמד לכל השחקנים
3)למי שיש האקים אני קודם יבדוק שבאמת יש לו ועם יש לו אז אני יתן לו בלוק/כלא
4)אני הצלתי לך את הסרבר כי סילקתי האקר מאוד טוב ומסוכן והמחשב שלי כמעט נהרס בגללו
5)אתה תראה שבוע אחרי שתהפוך אותי ל GM תעשה סקר "מי ה GM הכי אהוב עליכם?" אתה תראה שיצביעו לי!
6)אני יעזור לשפר את הסרבר ואני יביא עוד אנשים שישחקו בלולאמס

בקיצור...אני יעשה הכל כדי להיות הGM הכי טוב!תן לי הזדמנות ותראה שזה נכון!!!
חזרה למעלה Go down
Admin
Admin
Admin

מספר הודעות : 30

הודעהנושא: דייי נימאס   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 4:56 pm

לא היה שום האקר! תפסיק!
ואם כן.. אתה יכול ליפרוץ לי למחשב כמו שפרצתה להאקר.. תפרוץ לי למחשב ותעשה אותך gm
סבבה? Exclamation
חזרה למעלה Go down
https://lolserver.1forum.biz
iferry
אורח

הודעהנושא: בסדר אבל..   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 6:55 pm

קודם כל אני לא יפרוץ לך למחשב אני לא איש רע!...ואני לא הולך להתווכח איתך עם הייה האקר או לא נגיד ולא הייה,
אתה יכול להפוך אותי בבקשה להיות GM:
אני יעזור בסרבר לכולם!!אני יעשה הכל

1)כל שחקן שירצה עזרה/משהוא חינם-אני תמיד יעזור ויתן לו
2)אני יהייה תמיד נחמד לכל השחקנים
3)למי שיש האקים אני קודם יבדוק שבאמת יש לו ועם יש לו אז אני יתן לו בלוק/כלא
4)אתה תראה שבוע אחרי שתהפוך אותי ל GM תעשה סקר "מי ה GM הכי אהוב עליכם?" אתה תראה שיצביעו לי!
5)אני יעזור לשפר את הסרבר ואני יביא עוד אנשים שישחקו בלולאמס

בקיצור...אני יעשה הכל כדי להיות הGM הכי טוב!תן לי הזדמנות ותראה שזה נכון!!!
חזרה למעלה Go down
Admin
Admin
Admin

הודעהנושא: לא אתה לא יכול להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 8:23 pm

לא אתה לא יכול להיות GM כי יש יותר מדי GM...
מתי שפרום בקשת GM יפתח תנסה שם.
חזרה למעלה Go down
Admin
Admin
Admin

הודעהנושא: בחיים לא תהיה GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 8:28 pm

אתה הייתה הילד הדפוק אתה שאמר שיפל לי תסרבר ..
ראיתי לך תip אותו דבר חחח lol!
חזרה למעלה Go down
iferry
אורח

הודעהנושא: ?!   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 8:41 pm

תגיד לי מי אתה חושב שאתה??מה הקשר להפיל את הסרבר?!אני רק הצלתי אותו מהאקר!...
אז שב בשקט.!וגם מי שמדבר אתה בעצמך מפגר ידל דיסלקט...
קודם כל האקר הזה עם אתה גם רוצה לדעת איפה הוא גר

שם: להב
שם משפחה: מאיר
עיר: הרצליה
כתובת: הירדן 7
(הבית הזה זה ביניין הבית שלו בקומה האחרונה)
חזרה למעלה Go down
Admin
Admin
Admin

הודעהנושא: שדגשדגשדג   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 10:07 pm

סתום כבר אל תשקר : https://lolserver.1forum.biz/forum-f1/topic-t181.htm
זה אתה כתבתה את זה....
אז סתום
כי אני רואה את ה ip של כולם בפרום!
חזרה למעלה Go down
iferry
אורח

הודעהנושא: דיי באמת??   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 10:22 pm

אוקי אתה סתם אדמין חרא...
ובוא אני יגיד לך מה!
השחקן שלי iferry שאיתו הורדתי את האקר זה החדש עם השחקן הקודם(gyfilol) שניסיתי להוריד איתו את האקר והוא הרס לי את השחקן...ואז שנפגשתי איתו בפעם הקודמת הוא אמר לי "חכה חכה עכשיו אני יהרוס לך את השחקן ויפליל אותך אתה תראה בנתיים בי "
ככה הוא אמר לי אז אני לא יודע מה הוא עשה הוא כנראה איכשהוא העתיק ושינה את הIP שלי לIP של..לא יודע מה הוא עשה
גם ככה לא תאמין יזבל..!אני מכיר אותו כבר רשמתי לך איפה הוא גר ואת כל הפרטים שלו מיצידי לך לבית שלו...!!!
ואני בחייייםםםםם שלי לא רשמתי את ההודעות האלה!!יש לא אנגלית גרוע! Exclamation
חזרה למעלה Go down
iferry
אורח

הודעהנושא: ...   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 10:29 pm

אני יודע שאתה רואה את ה IP של כולם...
אני לא רוצה בכלל להרוס לך את הסרבר Exclamation Exclamation הסרבר טוב.. Twisted Evil
גם לא ניסיתי ולא רציתי פרטי האקר:

שם: להב
שם משפחה: מאיר
טלפון בבית: 09-9588602
עיר: הרצליה
כתובת: רחוב הירדן 7

***: (הבית שהוא גר זה ביניין הוא גר בקומה האחרונה בדלת הימנית כתוב עליה "מאיר")

לא מאמינים לי?!עם לא אז לכו אליו ותראו בעצמכם שאני צודק!

עם חסרים פרטים תגידו לי..
חזרה למעלה Go down
רון
אורח

הודעהנושא: Re: לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeMon Aug 18, 2008 11:24 pm

אני מאמין לך אני יודע שהיה אקר ושהוא היה אמיתי ראיתי אותו הוא נתן לי באן ואז רועי אחזיר אותי!!
חזרה למעלה Go down
omerking1997

מספר הודעות : 108

הודעהנושא: Re: לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 11:45 am

אני מאמין לרועי, ורועי תעשה לי טובה, תביא לי את האייפי שלו, כדי שיזמין תכנאי וישלם 500 שקלים לפירמוט. האהאהא Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad
חזרה למעלה Go down
omerking1997

הודעהנושא: Re: לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 11:49 am

אהה כן, ושאמך הזונה תלך לשם, יכלב בן שרמוטה, הומו, מיזדיין, ורועי, יכול לעשות לי באן כי קיללתי, לא מעניין לי ת'תחת !!
זונה בן זונה, שרמוטה, בן כלב.
וזה מדובר על : iferry, איזה שם מפגר, הוא אומר: אני רחפת F7.
חזרה למעלה Go down
omerking1997

הודעהנושא: Re: לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 11:50 am

דפוק בשכל

נערך לאחרונה על-ידי omerking1997 בתאריך Tue Aug 19, 2008 12:04 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
omerking1997

הודעהנושא: Re: לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 11:50 am

iferry עלאק
חזרה למעלה Go down
omerking1997

הודעהנושא: Re: לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 11:54 am

בונא איזה אדמין מצחיק יש פה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
חזרה למעלה Go down
omerking1997

הודעהנושא: Re: לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 12:00 pm

איך אתה יודע איפה הוא גר???
לא, אני לא מבין מאיפה הטמטום !
הרי אתה יודע שאף אחד לא יבוא לשם אז אתה אומר את זה !
חזרה למעלה Go down
רון
אורח

הודעהנושא: Re: לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 12:16 pm

אבל אולי יש ילדים מפגרים שיתקשרו ויקללו אותי לי לא אכפת תעשו מה שבה לכם אים הפרטים שלו!
חזרה למעלה Go down
iferry
אורח

הודעהנושא: אתם יודעים מה?!תעשו מה שבא לכם...   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 1:39 pm

אני פה לא בא להריב עם אף אחד/לקלל אף אחד אני בכלל לא רציתי לפרוץ לסרבר וגם אני לא יכול למה לי לעשות את זה?!תגידו לי אתם-רק משהוא שמחפס מלחמות יעשה את זה...אני גם ככה לא יכול וגם עם הייתי יכול--לא הייתי עושה את זה גם אני נשבע לכם לא מחקתי שום שחקן לא נתתי באן לשום שחקן.....עכשיו אני באמת רוצה שהכל יהייה בסדר כי אין לי כוח להריב עם אף אחד אתם יודעים מה?בסדר אני רואה שכאן לא סובלים אותי אז אני יחזור לסרבר הקודים לי וככה יהייה סבבה לכולם
עכשיו עם פגעתי במשהוא/העלבתי בטעות אז סליחה עכשיו אני רק רוצה לשאול אתכם עם אני בסדר איתכם??
אני לא רוצה להריב עם אף אחד!!!אני רוצה שנהייה בסדר
silent
חזרה למעלה Go down
omerking1997

הודעהנושא: Re: לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 2:05 pm

בסדר אבל זה אותו האיפי של ההאקר לא????
אני לא מבין !
חזרה למעלה Go down
iferry
אורח

הודעהנושא: תראה..   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 2:12 pm

תראה עומר אני יודע כאילו ברור שרועי יכול לראות את האיפי של כולם עכשיו לא יודע בדיוק מה הייה...האקר איים עלי או משהוא אבל זה לא חשוב רועי אומר שיש אותו IP...

אני רק אומר:
אני לא רוצה להריב פה עם אף אחד לא איתך,לא עם רועי עם אף אחד!!!אני בכלל לא רשמתי את ההודעות האלה וגם אני לא רוצה לא ולא יכול להרוס את הסרבר נשבע לך!!..
אני רק לא רוצה להריב פה עם אף אחד...בסדר?
חזרה למעלה Go down
Admin
Admin
Admin

הודעהנושא: אני לא מאמין לך....   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 9:24 pm

זה לא אפשרי לפרוץ למשהו למחשב ואז לשנות לו ip
תאמין לי... מנסיון.... אני כבר פרצתי הרבה... Neutral
חזרה למעלה Go down
omerking1997

הודעהנושא: Re: לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 11:31 pm

דבר ראשון אפשרי לשנות איפי דבר שני אני מתחרט על לפרוץ לו כי אני לא בטוח אם הוא ההאקר דבר שלישי רועי כנראה האייפי שלהם כמעט אותו הדבר ולא שמת לב
חזרה למעלה Go down
omerking1997

הודעהנושא: Re: לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 11:33 pm

אחי שי תוכנה שמשנה אייפי
חזרה למעלה Go down
omerking1997

הודעהנושא: Re: לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 11:36 pm

תיקון: יש*.
חזרה למעלה Go down
iferry
אורח

הודעהנושא: ....   לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 12:16 am

אוקי עכשיו רועי אני לא בבית..אני ממחשב אחר
ולמה אתם בכלל רוצים לפרוץ לי??בקשה מה עשיתי לכם?אני נשבע לכם בחיים שלי....לא רציתי לפרוץ לסרבר אני גם לא יכול ואני לא יכול לסלק אנשים...אז בבקשה לא בא לי להריב עם אף אחד אני מבקש ממך רועי ומכולם בבקשה תהיו בסר איתי על תריבו איתי אוקי??אני מתחנן לא רוצה להריב עם אף אחד בבבבבבבבקקששהה!
חזרה למעלה Go down

לרועי!!!בבקשה..תן לי להיות GM
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 2לך לעמוד : 1, 2  Next
 Similar topics
-